Balkonové květiny

zpět na titulní stránku
Zpět

  • Nejlepší záhonové a balkonové rostliny:

 

Kliknutím zvětšíte obrázekSurfinie - více než jen převislá petunie. Můžete ji održet v několika barvách . Od světle růžové přes červenou nebo tmavě modrou až k bílé. Jenom pravé Surfinie rostou rychle ,zdravě a jsou odolné vůči dešti a větru . Hodí se do závěsných nádob a okenních truhlíků.

 

Kliknutím zvětšíte obrázekPřevislé pelargonie - získávají si stále větší oblibu. Naše zahradnictví Vám v letošním roce nabízí pestrou paletu barev. Hlavně chci upozornit na pelargonie s neuvěřitelně velkými květy a zářícími barvami , které promění každé okno ve vodopád květů.

 

Kliknutím zvětšíte obrázekKliknutím zvětšíte obrázekMillion Bells - Milióny malých květů se žlutým středem . Brzy nakvétají a kvetou až do pozdního podzimu . Nabízíme je v barvách růžové , modré , bílé , červené a žluté . Nádherné v závěsných nádobách.

 

Kliknutím zvětšíte obrázekBacopa - mnoho malých ,bílých hvězdiček od jara do podzimu . Doporučujeme je do závěsných nádob a jako půdní pokryv na záhony .

 

Verbena - Tapien - pokryvné a doširoka rostoucí , odolné vůči počasí . Nádherně kvetou v závěsných nádobách , okenních truhlících nebo na zahoně.

 

Kliknutím zvětšíte obrázekKliknutím zvětšíte obrázekVerbena - Temari - převislé verbeny s obřími květy . Vynikají silným růstem a silnými převislými výhony . Nabízíme je v pěti barvách .

 

 

Kliknutím zvětšíte obrázekScaevola - šeříkově modré vějířovité květy jsou velmi odolné počasí. Vynikající rostlina do závěsných nádob a truhlíků.

 

 

Kliknutím zvětšíte obrázek

Sanvitalia - Aztekengold - novinka , která zaujme nádhernými žlutými květy v podobě hvězdiček. Nádherná do kombinovaných výsadeb okenních truhlíků.

 

 

Surfinia® Sky Blue

Surfinia Sky Blue

Verbena Temari ® Patio Red - polopřevislá verbena

Verbena Temari

Verbena Temari®; Violet Star

Verbena Temari Violet Star

Fuchsia Sunangels® Aloha - převislá fuchsie ,která kvete na plném slunci.

Fuchsia

Převislý muškát - Feldhaus Maspalomas

Muskat previslý

Klasické muškáty - serie Saxonia ® - výborně se hodí do suchých půd.

 

Nahoru